Seznamovací den létání na rogale ZDARMA

Srdečně Vás zveme na naši akci "Seznamovací den létání na rogale zdarma"!  

Tato jednodenní akce je určena pro všechny, kteří mají zájem seznámit se s kouzlem létání na bezmotorovém rogale.  A co je nejlepší? Akce proběhne zcela zdarma pro prvních 15 přihlášených zájemců!

Chceme vám poskytnout jedinečnou příležitost vyzkoušet si tento vzrušující sport a setkat se s dalšími nadšenci. 

Náš kurz se bude konat ve dvou dnech, a to o víkendu 16. a 17. března 2023 na terénu Vlčovice nebo Vítovka. Budeme mít k dispozici veškeré potřebné vybavení a instruktory, kteří vám poskytnou potřebné informace a uvedou vás do světa rogala. Je však důležité zdůraznit, že každý zájemce má nárok pouze na jeden den účasti, ačkoliv kurz probíhá po dobu obou dnů. Tímto zajišťujeme, aby mělo co nejvíce zájemců příležitost vyzkoušet si tento úžasný zážitek. 

K účasti na akci je nutné se přihlásit vyplněním formuláře níže a do konce února dodat naskenovaný vyplněný osobní list
potvrzený praktickým lékařem. Vlastníci jakékoliv pilotní licence vydané LAA po roce 2006 lékařskou prohlídku nepotřebují, takže je to ideální příležitost i pro piloty jiných kategorií, kteří chtějí zjistit více o bezmotorovém závěsném létání.  

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost k objevení nového vzdušného dobrodružství a seznámení se s dalšími nadšenci. Počet míst je omezený na 15 účastníků, takže se neváhejte přihlásit co nejdříve! Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás před přihlášením kontaktovat.

Po přijetí přihlášky budeme jednotlivé zájemce kontaktovat a domluvíme detaily.

Těšíme se na vás a na společné létání na rogale!


Přihláška do kurzu

 Jeroným Juráň   "Jerry"  

Pilot ZK
Instruktor ZL
Jerry@rogalo.cz

Karel Prejza  "Charlie" 

Pilot ZK, PK
Instruktor ZL
info@rogalo.cz
WA: +420 775 320 001
Vyhledávání